KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115081
nr 1311 5081
Oidentifierad konstnär. Hus vid vattendrag. Monogramsignerad. 1800-talsram. Olja på duk, 33x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:12:32
25/2 16:08:58
100 kr
2/3 18:45:31